مدیرعامل شركت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی:

نمایشگاه ملی صنایع دستی درصورت تداوم شرایط قرمز کرونا عقب می افتد

نمایشگاه ملی صنایع دستی درصورت تداوم شرایط قرمز کرونا عقب می افتد

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی اظهار داشت: برای برگزاری سی وپنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی در هفته اول شهریورماه برنامه ریزی کردیم، اما اگر شرایط و وضعیت کرونا قرمز باشد زمان این نمایشگاه عقب می افتد.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از ایرنا از میراث آریا، خشایار نیکزادفر اظهار داشت: بر مبنای برنامه ریزی های انجام شده مقرر است نمایشگاه ملی صنایع دستی از اول تا هفتم شهریور ۱۴۰۰ برگزار شود، اما با عنایت به تاکید ستاد ملی مقابله با کرونا در مورد برگزار نشدن نمایشگاه در شرایط قرمز کرونایی، در صورت تداوم وضعیت قرمز، برگزاری این نمایشگاه به تاریخ دیگری موکول خواهد شد.
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی با تکیه بر لزوم اجرای دقیق دستورات و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، افزود: ما تابع تصمیمات و نظر ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم و در صورتیکه وضعیت قرمز کرونایی در تاریخ زمان برگزاری نمایشگاه ادامه داشته باشد، نمایشگاه در زمان دیگری برگزار می شود.
او افزود: با این وجود به منظور تسریع در فرایند برگزاری نمایشگاه در شرایط نرمال از نظر شیوع کرونا، ثبت نام از هنرمندان ۳۱ استان کشور در حال انجام می باشد و چهار سالن برای برگزاری این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در نظر گرفته شده است.
نیکزادفر افزود: سی وپنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی همزمان با نمایشگاه فرش دستباف برگزار می شود که امید می رود برگزاری این دو نمایشگاه در یک بازه زمانی مشترک بتواند به فروش محصولات صنایع دستی و فرش دستباف کمک نماید.
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی، تصریح کرد: آنچه مسلم است در شرایط قرمز کرونایی امکان برگزاری نمایشگاه نداریم، اما درصورتیکه در زمان برگزاری نمایشگاه (یکم تا هفتم شهریور) وضعیت کرونا نارنجی یا زرد باشد، باز هم پروتکلهای بهداشتی به صورت کامل رعایت خواهد شد، بگونه ای که بازدیدها کنترل شده است، تمام افراد تب سنجی می شوند و داشتن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی از الزامات حضور در این نمایشگاه است.


1400/05/21
00:54:57
5.0 / 5
1208
تگهای خبر: تخصص , فرهنگ , محصولات , میراث
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
ttma تور و گردشگری