در گزارش تور و گردشگری مطرح شد؛

وزارت میراث فرهنگی حریم تئاتر شهر را تعیین و مصوب کرد

وزارت میراث فرهنگی حریم تئاتر شهر را تعیین و مصوب کرد

مدیرکل هنرهای نمایشی اعلام نمود وزارت میراث فرهنگی امروز دوشنبه ۲۲ شهریور طی بررسی های کارشناسانه حریم مجموعه تئاتر شهر را تعیین و مصوب کرد.قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره وضعیت حریم مجموعه تئاتر شهر که طی چند سال قبل بخصوص سال ۹۹ مطرح و پیگیری شده بود، به خبرنگار مهر اظهار داشت: پیگیری های کارشناسی درباره حریم مجموعه تئاتر شهر باوجود این که دوستان در شورای شهر تهران نکاتی را مطرح کرده بودند، ادامه داشت چونکه مجموعه تئاتر شهر ساختمان منحصر به فرد و ثبت در میراث ملی و فرهنگی کشور است.
وی ضمن اشاره به این که امروز دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ جلسه ای در وزارت میراث فرهنگی برگزار شده است، اعلام نمود: طی این جلسه و در شورای مربوطه در وزارت میراث فرهنگی حریم تئاتر شهر تعیین و مصوب شد و مقرر است این مصوبه به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ابلاغ شود.
آشنا از همکاری و تلاشهای اداره کل میراث فرهنگی استان تهران و همینطور معاونت مربوطه که برای تعیین حریم مجموعه تئاتر شهر کارهای کارشناسی انجام دادند، قدردانی کرد.
مدیرکل هنرهای نمایشی در انتهای سخنان خود تاکید کرد: بمحض این که وزارت میراث فرهنگی مصوب حریم تئاتر شهر را به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ابلاغ کند، با همکاری شهرداری تهران و شورای شهر و نهادهای مربوطه اقدامات لازم در مورد حریم تئاتر شهر انجام می شود. انشاالله اتفاقات خوبی در این حوزه رخ دهد.


منبع:

1400/06/23
10:37:10
5.0 / 5
1170
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ttma تور و گردشگری