ضرغامی در بازدید از پایگاه واكسیناسیون در كاخ نیاوران؛

فداکاری های کادر درمان در تاریخ ثبت خواهد شد

فداکاری های کادر درمان در تاریخ ثبت خواهد شد

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با حضور در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران از پایگاه واکسیناسیون در این کاخ تاریخی بازدید نمود.به گزارش تور و گردشگری به نقل از مهر، سید عزت الله ضرغامی به همراه برخی از مدیران این وزارت خانه از روند واکسیناسیون در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران بازدید کرد و در جریان نحوه عرضه خدمات پزشکی و بهداشتی به بازدیدکنندگان و رجوع کنندگان قرار گرفت.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در حاشیه این بازدید و در گفتگو و دیدار چهره به چهره با پزشکان، پرستاران و کادر درمان ضمن قدردانی از تلاشهای انجام شده آنان اظهار داشت: بعدها در تاریخ می نویسند که در دورانی یک بیماری کشنده و فراگیری در کشور به وجود آمد؛ اما افرادی بودند که با این لباس فداکاری و ایثارگری کردند و ملت را از این شرایط عبور دادند.
او افزود: «مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران در خدمت کادر درمان است و از همه افرادی که در این پایگاه واکسیناسیون خدمت می کنند، تشکر و قدردانی می کنم.
ضرغامی به کادر درمان خدا قوت گفت و با تشکر مجدد از تلاشهای آنان اظهار داشت: من قصد داشتم زودتر از این به اینجا بیایم و از تلاشهای شما تشکر کنم. من از همه شما تشکر می کنم چه افرادی که از وزارت خانه آمده اند و چه افرادی که از دانشگاه علوم پزشکی در اینجا حضور دارند و افرادی که در شیفت های بعدی خدمت می کنند، از همه شما تشکر می کنم. همکاران ما هم با دیدن کادر درمان در این مجموعه انگیزه پیدا می کنند و دلیل اصلی آن هم فداکاری و ایثارگری شماست.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در ادامه حضور خود در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران از بخش های مختلف آن بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت این بنای تاریخی بعنوان یکی از مقاصد مهم گردشگری تهران قرار گرفت.


منبع:

1400/07/16
14:06:46
5.0 / 5
1113
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری