انتشار ویژه نامه موسسه فرهنگی به مناسبت سال نو میلادی؛

مرزهای جغرافیایی را در سال 2022 کنار می گذاریم

مرزهای جغرافیایی را در سال 2022 کنار می گذاریم

به گزارش تور و گردشگری رییس موسسه فرهنگی اکو به مناسبت سال نو میلادی اظهار داشت: در سال 2022 مرزهای جغرافیایی را کنار می گذاریم تا پلی از فرهنگ به سمت صلح و دوستی در بین ملت های این حوزه تمدنی دیرین بسازیم.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از خبرگزاری ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، شماره دهم و یازدهم گاهنامه رویدادهای فرهنگی اکو، بعنوان ویژه نامه سال نو میلادی در دی ماه ۱۴۰۰، با عنوان ECI News Letter با شعار غافل از هم نمی مانیم، در ۲۰ صفحه، بصورت تمام رنگی، در قطع روزنامه ای و به زبان انگلیسی منتشر گردید.
در این شماره که نگاهی دارد به مجموعه کارهای فرهنگی این نهاد بین المللی در سال ۲۰۲۱، قریب ۱۳۰ خبر از رویدادهای تاریخی، فرهنگی، اجتماعی، ادبی، ورزشی و هنری افغانستان، جمهوری آذربایجان، ایران، قزاقستان، قرقیزستان، پاکستان، تاجیکستان، ترکمنستان، ازبکستان و همین طور اخبار موسسه فرهنگی اکو، بصورت متمرکز انتشار یافته است.


پل فرهنگ به سمت صلح و دوستی در زمینه تمدنی اکو
سرور بختی رییس موسسه فرهنگی در پیام تبریک به مناسبت سال نو مسیحی (۲۰۲۲) در این ویژه نامه تاکید می کند: ما در موسسه فرهنگی اکو در سال ۲۰۲۲ مرزهای جغرافیایی را به کناری می گذاریم تا پلی از فرهنگ به سمت صلح و دوستی در بین ملت های این حوزه تمدنی دیرین بسازیم. مطمئن هستم در سراسر جهان هم انسان های نیک اندیش فراوانی حضور دارند که شریک افکار ما هستند و از همین جا صمیمانه ترین تبریکات خودرا به سمت آنها روانه می کنم که جملگی سفیران فرهنگ، عشق و دوستی در جهان هستند.
گاهنامه ECI News Lette درصدد است تصویری روشن و امیدبخش از رویدادهای فرهنگی کشورهای عضو اکو را در کنار یکدیگر به معرض نمایش گذاشته و پیام دیپلماسی فرهنگی منطقه را به مراجع دیپلماتیک، وزارتخانه ها، دانشگاه ها، مراکز علمی، آموزشی، فرهنگی و گردشگری، موزه ها و کتابخانه های ۱۰ کشور عضو اکو و نیز سایر سازمان های بین المللی برساند.منبع:

1400/10/14
13:01:25
5.0 / 5
912
تگهای خبر: آموزش , تاریخی , زمین , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری