مهر خبر می دهد؛

از متاورس تا قوانین ورود توریست در نمایشگاه گردشگری تهران

از متاورس تا قوانین ورود توریست در نمایشگاه گردشگری تهران

تور و گردشگری: نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی در حالی برگزار می گردد که در حاشیه آن موضوع هایی همچون متاورس و قوانین ورود توریست در چارچوب برنامه های آموزشی و نشست تخصصی مورد بررسی قرار می گیرد.به گزارش تور و گردشگری به نقل از مهر، پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی همزمان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از امروز (۹ بهمن ماه) برگزار می گردد و تا چهار روز ادامه دارد.
در حاشیه برگزاری این نمایشگاه ها، نشست های تخصصی و کارگاه های آموزشی هم انجام خواهد شد.
در بخش نشست تجربیات و معرفی الگوهای موفق گردشگری که در سالن ۳۵ محل دائمی نمایشگاه ها برپا می شود، نقش قطارهای رجا در کیفیت خدمات گردشگری ریلی، ایده و راه اندازی قطارهای گردشگری در ایران با محوریت غرب کشور، گردشگری ماجراجویانه افراد دارای معلولیت، کویرنوردی، تجربه نشر و انتشارات گردشگری، کارهای رسانه ای، حمل و نقل هوایی شهری و ملاحظات امنیتی تورهای ورودی و داخلی در ایران توسط کارشناسان و فعالان صنعت توریسم، عناوین برنامه های بامداد تا ظهر این نمایشگاه است.
در بخش مربوط به برنامه های آموزشی نمایشگاه گردشگری هم در روز شنبه کارگاه های آینده پژوهی، اهمیت گردشگری موضوعی، نگاه تحلیلی به اصول ارزیابی تأسیسات گردشگری، ظرفیت های ثبت های جهانی بر توسعه مقاصد، گردشگری مبتنی بر طب سنتی و اصول و فنون مذاکره انجام خواهد شد.
در روز دوم هم مطالبی همچون قوانین و ضوابط در رابطه با مالیات، گردشگری هوشمند، اصول تأثیرگذاری خبر در گردشگری و مقررات و آموزش شاغلین در گردشگری بررسی خواهد شد.
در روز سوم برگزاری نمایشگاه هم برند مقصد، آشنایی با موضوعات بیمه ای، آشنایی با ساختار و اصول استارت آپ های گردشگری و نگاهی به خدمات ویزا همچون مطالبی است که در این کارگاه ها بررسی می شود.
در روز چهارم (سه شنبه ۱۲ بهمن ماه) هم متاورس و قوانین مربوط به ورود توریستهای خارجی، پارادایم گردشگری تعالی بخش، انتقال تجربه مزارع گردشگری همچون مطالبی است که توسط فعالان حوزه گردشگری برای آن نشست برگزار می کنند.


منبع:

1400/11/10
13:55:50
5.0 / 5
887
تگهای خبر: آموزش , تخصص , توریست , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
ttma تور و گردشگری