برگزاری تور آشناسازی برای ۱۵ فعال گردشگری روس

برگزاری تور آشناسازی برای ۱۵ فعال گردشگری روس

تور و گردشگری: اولین تور آشناسازی از کشور روسیه در سال 1401 با هدف معرفی ظرفیت های گردشگری کشورمان در دوران پسا کرونا درحال برگزاری است.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از خبرگزاری ایرنا از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، برگزاری تورهای آشناسازی از کشورهای بازار هدف جزو برنامه های اصلی دفتر بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی است تا متناسب با موضوعات مختلف فرصت بازدید و آشنایی با ظرفیت های گردشگری کشور برقرار شود. در امتداد تحقق این ماموریت و با رویکرد شروع مجدد گردشگری در دوران پساکرونا تور آشناسازی ویژه گروه ۱۵ نفره فعالان گردشگری روسیه شامل توراپراتورها و مدیران دفاتر خدمات مسافرتی تدارک دیده شده است.
فعالان گردشگری روس از روز سه شنبه ۱۷ خردادماه وارد کشور شده اند و تا روز شنبه ۲۱ ماه جاری از استانهای تهران، اصفهان و فارس بازدید می کنند. طبق برنامه ریزی انجام شده این گروه ضمن بازدید از جاذبه ها و ظرفیت های میراثی، تاریخی، گردشگری و تفریحی کشورمان مبادرت به تعریف تورهای تخصصی مرتبط و نیز تسهیل روابط گردشگری دو کشور خواهند کرد.
توراپراتورهای روسی در روز اول ورود به کشورمان از تعدادی از آثار و جاذبه های تاریخی و مدرن پایتخت بازدید نمودند. سفر به استانهای فارس و اصفهان برای بازدید از آثار تاریخی نظیر ارگ کریم خانی، بازار وکیل، باغ ارم، مسجد نصیرالملک، مقبره احمد بن موسی شاهچراغ، پاسارگاد و بناهایی همچون مسجد شیخ لطف الله، عالی قاپو، کلیسای وانک، سی و سه پل در برنامه های تور آشناسازی فعالان گردشگری کشور روسیه قرار دارد.

1401/03/18
15:58:40
5.0 / 5
679
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
ttma تور و گردشگری