گزینه ریاست سازمان میراث فرهنگی، رئیس موزه نقاشی پشت شیشه شد

گزینه ریاست سازمان میراث فرهنگی، رئیس موزه نقاشی پشت شیشه شد

تور و گردشگری: مرتضی طالع ماسوله كه از او بعنوان گزینه ریاست سازمان میراث فرهنگی در سال 95 یاد شده بود حالا با حكم مدیركل میراث فرهنگی تهران رئیس موزه نقاشی پشت شیشه شد.خبرگزاری مهر _ گروه فرهنگ؛ پرهام جانفشان مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران امروز طی حکمی مرتضی طالع ماسوله را بعنوان مدیر موزه نقاشی پشت شیشه منصوب نمود.
در متن حکم مدیر جدید موزه نقاشی پشت شیشه آمده است:
نظر به تجارب بهادار و شایستگی جنابعالی به سبب این ابلاغ بعنوان مدیر گنجینه نقاشی پشت شیشه منصوب می شوید، تا زیر نظر معاونت میراث فرهنگی نسبت به انجام امور محوله اقدام و گزارش کنید.
امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام وظایف محوله با بهره بردن کامل از ظرفیت های موجود و تعامل با دیگر دستگاه های وابسته در جهت ارتقا سطح آن شهرستان با رعایت اصول دقت، صحت، سرعت در انجام امور و اهم موارد رضایت مندی مراجعین موفق و موید باشید.
طالع ماسوله قبل از این گزینه شهرداری رشت و گزینه ریاست سازمان میراث فرهنگی در سال ۹۵ نیز بوده است.
وی همین طور در سال ۹۴ با حکم مسعود سلطانی فر رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، بعنوان رئیس دبیرخانه شورای عالی میراث فرهنگی منصوب گردید بعد از آن هم مشاور رؤسای سازمان میراث فرهنگی وقت بوده است.
ماسوله اعلام نموده که از دانش آموختگان دکترای مدیریت توسعه با گرایش روابط بین الملل از دانشگاه ژنو سوئیس و از بنیانگذاران سازمان ایرانگردی و جهانگردی بوده است.


منبع:

1399/05/04
14:01:09
5.0 / 5
2139
تگهای خبر: دستگاه , فرهنگ , گردشگری , موزه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری