مشاور امور زنان وزارت میراث فرهنگی خبر داد؛

همکاری بانوان ایران و روسیه در حوزه گردشگری و صنایع دستی

همکاری بانوان ایران و روسیه در حوزه گردشگری و صنایع دستی

تور و گردشگری: مشاور امور زنان و خانواده وزارت میراث فرهنگی اظهار داشت: ایران یکی از جذاب ترین مناطق گردشگری برای گردشگران روسی محسوب می شود. در حوزه صنایع دستی نیز می توانیم همکاریهای مشترکی داشته باشیم.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از مهر، زینب اختری، در نشست اعضای کانون زنان سوداگر با الگا ساتووا مشاور تجاری فدراسیون روسیه در جمهوری اسلامی ایران که به میزبانی رییس هیأت مدیره کانون زنان سوداگر ایران برگزار شد، حضور یافت.
وی بر زمینه های همکاری مشترک میان بانوان ایران و روسیه در حوزه گردشگری و صنایع دستی تاکید و بیان کرد: «ایران یکی از جذاب ترین مناطق گردشگری برای گردشگران روسی بشمار می رود.»
مشاور امور زنان و خانواده وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اضافه کرد: «صنایع دستی ایران در بین کشورهای همسایه و دوست طرفداران زیادی دارد. فعالیت دراین زمینه برای همکاریهای مشترک میان دو کشور مهم و مؤثر است.»
الگا ساتووا مشاور تجاری فدراسیون روسیه در جمهوری اسلامی ایران نیز در ادامه با اشاره به تعدادی از رشته های صنایع دستی پرطرفدار میان روس ها مانند قلم زنی، خاتم کاری و میناکاری اظهار داشت: میناکاری از رشته های ویژه ایران بوده و برای ما محبوب است.
وی اضافه کرد: معرفی مناطق گردشگری در ایران باید بیشتر صورت گیرد تا توریستهای خارجی با بهره گیری از تبلیغات بیشتر جذب جاذبه های گردشگری شوند.


منبع:

1401/04/27
19:18:06
5.0 / 5
757
تگهای خبر: توریست , جاذبه , زمین , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری