برگزاری نشست نقش رویکرد تعالی بخش در مدیریت گردشگری

برگزاری نشست نقش رویکرد تعالی بخش در مدیریت گردشگری

تور و گردشگری: نشست نقش رویکرد تعالی بخش در مدیریت گردشگری کشور با حضور علاقه مندان و متخصصان حوزه گردشگری برگزار می شود.به گزارش تور و گردشگری به نقل از مهر، این نشست هم زمان با برگزاری رویداد هم افزایی مدیریت ایران ۱۴۰۱ با سخنرانی منوچهر جهانیان، رئیس دانشکده علوم گردشگری دانشگاه علم و فرهنگ و هم اندیشی اعضای انجمن گردشگری تعالی بخش در محل سالن اصلی مصلی امام خمینی (ره) تهران روز سه شنبه ۳ مردادماه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ برگزار می شود.
تمرکز بر چالش ها و مسائل اصلی گردشگری کشور و گشایش هایی که رویکرد گردشگری تعالی بخش برای مسائل گردشگری خواهد داشت، از محورهای این نشست به حساب می آید.
نخستین دوره «رویداد هم افزایی مدیریت ایران» با حمایت ستاد فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق از ۲ تا ۴ مرداد سالجاری برگزار می گردد. این رویداد بعنوان اولین بستر تعامل و همکاری میان مدیران دولتی با شرکت ها، مؤسسات خلاق و مجموعه هایی شناخته می شود که هرکدام محصول، خدمات، ایده یا الگوی خاصی برای حل مشکلات و چالش های کشور در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، فناوری، مدیریت، اشتغال، آموزش، بهداشت، محیط زیست و رسانه دارند.

1401/05/01
17:51:28
5.0 / 5
588
تگهای خبر: آموزش , تخصص , خدمات , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری