امضای تفاهمنامه بین معاونت گردشگری و شرکت فرودگاه ها

امضای تفاهمنامه بین معاونت گردشگری و شرکت فرودگاه ها

به گزارش تور و گردشگری، معاونت گردشگری و شرکت فرودگاه ها برای ایجاد زمینه همکاری و بهره مندی ازظرفیت های ملی و بین المللی کشور و توسعه سرمایه گذاری بخش خصوصی در اراضی متعلق به شرکت فرودگاه تفاهم نامه امضا کردند.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از مهر، این تفاهمنامه بین علی اصغر شالبافیان معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی‏، گردشگری و صنایع دستی به نمایندگی از وزارت خانه و حمیدرضا سیدی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به امضا رسید.
موضوع این تفاهمنامه شامل همکاری و تلاش در جهت ایجاد و توسعه فعالیتهای گردشگری و فراهم کردن زمینه لازم برای سرمایه گذاری بخش خصوصی با هدف توسعه همه جانبه گردشگری و به منظور بهره برداری از امکانات و تأسیسات گردشگری همچون هتل های فرودگاهی، اقامتگاه های بوم گردی و سایر تأسیسات گردشگری در اراضی تحت اختیار شرکت در چارچوب طرح ها و برنامه های سازگار با اهداف طرفین است.
از اهداف این تفاهمنامه، میتوان به ایجاد زمینه های مناسب همکاری و مشارکت برای توسعه صنعت توریسم و ایجاد و توسعه کسب و کار، اشتغال زایی و افزایش درآمد از راه جذب سرمایه گذار با تحقق بهره برداری از امکانات و تأسیسات گردشگری همچون هتل های فرودگاهی، اقامتگاه های بوم گردی و سایر تأسیسات گردشگری اشاره نمود.
مدت این تفاهمنامه از تاریخ امضای به مدت سه سال است که تمدید و ادامه فعالیت، بازبینی، اصلاح و یا تغییرات اساسی در مفاد این تفاهمنامه با توافق نمایندگان طرفین و تأیید مقامات ذی ربط صورت می گیرد.


منبع:

1401/07/08
10:01:37
5.0 / 5
582
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری