ضرغامی مطرح كرد؛

مقابل فتنه ها با روش های خاص در فضای مجازی نقش آفرینی می کنم

مقابل فتنه ها با روش های خاص در فضای مجازی نقش آفرینی می کنم

به گزارش تور و گردشگری، وزیر میراث فرهنگی در توئیتر نوشت: امر به معروف و نهی از منکر از ضروریات دین است که با جمله امر به معروف و نهی از منکر وظیفه ای همگانی است، بر اهمیت، لزوم و فراگیری این اصل مهم تاکید کردم.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از مهر، سید عزت الله ضرغامی با انتشار متنی در صفحه شخصی خود نوشت: مقاله واجب فراموش شده در باب اهمیت این اصل مهم که قبلاً نوشته ام، در صفحه ی اینستاگرام و کانال تلگرامی ام، انتشار یافته است. معتقدم این وظیفه اگر بر مبنای نگاه حکیمانه ی شهید مطهری و با رعایت همه ی اصول و ضوابط مکتبی صورت گیرد، خیلی از مشکلات جامعه اصلاح خواهد شد. متأسفانه بعضی از دوستان بدون توجه به صراحت من در توییت اول، صرفا بر مبنای جمله ی کنایه و مطایبه توییت دوم که کاملاً روشن و قابل درک است، برداشت ناقصی از مبحث داشته اند که قابل احترام است.
وظیفه می دانم در مقابل فتنه ها و کژی ها با روش های خاص خودم در فضای مجازی نقش آفرینی مؤثر داشته باشم و دین خویش را به انقلاب و مردم ادا کنم. از همه دوستانی که با دلسوزی و محبت نقطه نظرات خویش را به من منتقل کردند، تشکر می کنم. در بخشی از مصاحبه ای که سال ۹۷ انجام شده آمده: انقلاب به امر به معروف و نهی از منکر زنده است که اگر [این مهم] تعطیل شود، چیزی از اسلام باقی نمی ماند و لازمه آن، نظارت عمومی و آزادی برای سخن گفتن است. اگر فضای مجازی وجود نداشت، نه آزادی به درستی تبیین می شد تا جلوی اشکالات گرفته شود و نه نظارت عمومی آنطور که شاهد آن هستیم، بر کشورمان حاکم می بود و هر دو این سطوح را به برکت فضای مجازی در اختیار داریم.

1401/07/23
10:22:53
5.0 / 5
396
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری