ضرغامی مطرح كرد؛

دیدید که با برداشتن چند روسری نظام فرونریخت

دیدید که با برداشتن چند روسری نظام فرونریخت

تور و گردشگری: روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با انتشار اطلاعیه ای در پی برخی شبهات ایجاد شده، دیدگاه وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی پیرامون موضوع حجاب را تبیین کرد.به گزارش تور و گردشگری به نقل از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی، در اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی درباره ی دیدگاه عزت الله ضرغامی پیرامون «حجاب» آمده است: بعد از برنامه وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در دانشگاه صنعتی شریف در عصر یکشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۱، برخی هم وطنان عزیز طی تماس هایی با مرکز روابط عمومی، درباره ی انتشار یک خبر تقطیع شده درباب دیدگاه وزیر پیرامون حجاب سوالاتی پرسیدند.
اصل بحث در مورد دیدگاه نادرستی بود که عمدتا توسط ضد انقلاب با این عنوان مطرح می شود که در صورت کشف حجاب، کل نظام دومینووار سقوط می کند.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در پاسخ اظهار داشت: دیدید که چند نوجوان روسری را برداشتند و اتفاقی نیفتاد و نظام فرونریخت! نظام درخت تناوری است که شاخ و برگ و میوه آن تمام دنیا را فراگرفته است.
در بخش های دیگر هم در مورد لطمه شناسی صحیح جامعه از موضع اقتدار و قدرت ترمیم نظام صحبت شد و اشکال را متوجه برخی مسئولان همچون خودشان، دانستند.
لازم به ذکر است مهندس ضرغامی در سالهای قبل یادداشت های مفصلی در مورد علل گرایش به بدحجابی و راهکارهای آن در رسانه ها منتشر نموده است.

1401/08/20
13:55:27
5.0 / 5
375
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
ttma تور و گردشگری