پاسخگویی اورژانس تهران به بیشتر از 50 هزار تماس در هفته گذشته

پاسخگویی اورژانس تهران به بیشتر از 50 هزار تماس در هفته گذشته

به گزارش تور و گردشگری، رئیس اورژانس تهران از ثبت بیشتر از ۲۲ هزار مأموریت برای اورژانس تهران در هفته گذشته اطلاع داد و اظهار داشت که بیشتر از ۱۶۰۰ هزار تماس هم جنبه مزاحمت داشته است.به گزارش تور و گردشگری به نقل از ایسنا، محمد اسماعیل توکلی در تشریح مأموریت های اورژانس تهران طی یک هفته گذشته اظهار داشت: از تاریخ ۲۳ تا ۳۰ تیرماه سال جاری در مجموع ۵۱ هزار و ۶۹۲ تماس با مرکز دیسپچ اورژانس استان تهران برقرار شد که از این تعداد ۲۲ هزار و ۱۴۰ مأموریت در مرکز ارتباطات ۱۱۵ اورژانس استان تهران ثبت شده است.

وی با اشاره به اینکه به دنبال این مأموریت ها، پنج هزار و ۶۰ نفر به مراکز درمانی منتقل شدند، اظهار داشت: ۱۷ هزار و ۸۰ مورد هم در محل از خدمات اورژانس استفاده کردند.

رئیس اورژانس تهران در مورد مزاحمت های تلفنی هم اظهار داشت: متاسفانه در طول این یک هفته متاسفانه ۱۶۲۵ تماس هم از نوع مزاحمت تلفنی بود.

توکلی در مورد تفکیک مأموریت ها هم اظهار داشت: از مجموع مأموریت های ثبت شده در هفته گذشته، سه هزار و ۵۷۳ مورد حوادث ترافیکی و ۱۸ هزار و ۵۶۷ مورد حوادث غیرترافیکی بوده است. در بین حوادث مهم هم یک مورد تصادف خودرو با گاردریل بود که منجر به مصدومیت ۱۳ تن شده بود. در این زمان اورژانس هوایی هشت سورتی پرواز داشته است که طی آن ۹ نفر به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

منبع:

1402/04/31
18:12:22
5.0 / 5
273
تگهای خبر: خدمات , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری