آغاز انتخاب استادان منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی

آغاز انتخاب استادان منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی

به گزارش تور و گردشگری، مدیرکل آموزش صنایع دستی از شروع به کار برنامه داوری و انتخاب بهترین استادان صنایع دستی منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی در موزه منبت چوب شهر دونگ یانگ اطلاع داد.به گزارش تور و گردشگری به نقل از مهر، ویدا توحدی اظهار داشت: برنامه داوری و انتخاب بهترین استادان صنایع دستی منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی با سخنرانی رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه و همینطور معاون شهردار شهر جهانی دونگ یانگ شروع به کار کرد و سپس داوران از کشورهای مختلف نظراتشان را برای داوری اساتید اعلام نمودند.
وی با اشاره به اینکه برنامه داوری و انتخاب بهترین اساتید صنایع دستی منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی در شهر دونگ یانگ چین برگزار می شود، اظهار نمود: این برنامه از ۵ تا ۹ نوامبر مطابق برنامه پیشبینی شده برگزار می گردد.
توحدی اضافه کرد: در این رویداد ۱۴ داور از ۱۱ کشور منطقه شامل ایران، هند، استرالیا، سریلانکا، سنگاپور، تایلند، مالزی، ازبکستان، چین، قزاقستان و هند در برنامه حضور دارند.
این مسئول ضمن اشاره به این که شهر یونگ یانگ شهر جهانی صنایع دستی در رشته منبت چوب است، خاطرنشان کرد: بر این اساس برنامه داوری بهترین استادان صنایع دستی منطقه آسیا و اقیانوسیه در این شهر برگزار می گردد.
توحدی با تکیه بر این که داوران و میهمانان از مناطق شش گانه منطقه حضور دارند، اظهار داشت: این افراد از ۱۱ کشور منطقه آسیا و اقیانوسیه هستند.


منبع:

1402/08/16
09:15:03
5.0 / 5
226
تگهای خبر: آموزش , موزه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
ttma تور و گردشگری