پروازهای تهران و مشهد به نجف از سر گرفته شد

پروازهای تهران و مشهد به نجف از سر گرفته شد

تور و گردشگری: یك شركت هواپیمایی از آغاز مجدد پروازهای تهران-نجف-تهران و مشهد-نجف-مشهد در ایام دوشنبه و پنج شنبه با حفظ پروتكل های بهداشتی در پرواز آگاهی داد.به گزارش تور و گردشگری به نقل از مهر، یک شرکت هواپیمایی اعلام نمود: پروازهای تهران-نجف-تهران و مشهد-نجف-مشهد در ایام دوشنبه و پنج شنبه با حفظ پروتکل های بهداشتی در پرواز بر قرار شده است.
این شرکت هواپیمایی، شرایط پذیرش مسافرین در مسیرهای منتهی به کشور عراق را اعلام نمود که به شرح زیر است:
۱. همراه داشتن تست منفی pcr برای مسافرین بالای ۱۲ سال و کودک بدون همراه (کلیه آزمایشگاه های مورد تأیید وزارت بهداشت شامل دولتی و خصوصی ترجمه شده به زبان انگلیسی و ممهور به مهر آزمایشگاه)
۲. مدت زمان اعتبار نتیجه تست: ۷۲ ساعت
۳. نتیجه آزمایش یاد شده، علاوه بر ارائه در فرودگاه های مبدا، می بایست در فرودگاه های مقصد، به انضمام فرم های خود اظهاری (غربالگری) که توسط مسافرین محترم در طول پرواز تکمیل شده اند، به مراجع ذی صلاح ارائه شود
۴. ارائه ویزای معتبر کاری، توریستی و… و یا گواهی اقامت الزامی است
این شرکت هواپیمایی می افزاید: مسافرانی که دارای گذرنامه ایرانی و کارت هویت عراقی هستند، مشروط به یکسان بودن تمامی مندرجات در هر دو کارت، امکان سفر به کشور عراق را خواهند داشت.
در کلیه مسیرهای منتهی به ایران، ارائه نتیجه منفی تست PCR جهت بزرگسالان و مسافران بالای ۱۲ سال و کودک بدون همراه الزامی است و تنها در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) برای مسافران ورودی در صورتیکه مسافری موفق به دریافت نتیجه تست نشده باشد، در فرودگاه مورد آزمایش قرار گرفته و تمامی هزینه های مترقبه بر عهده مسافر خواهد بود.
همچنین با توجه به این مهم که شرکت های هواپیمایی، فرودگاه های کشور و دیگر نهادهای ذی ربط، ملزم به رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی هستند، در صورت مشاهده موارد مشکوک، با وجود ارائه نتیجه تست منفی PCR، مطابق با قوانین، از پذیرش مسافر ممانعت به عمل خواهد آمد و قوانین مربوط به شرایط پاندمی کرونا اجرائی شده و تمامی هزینه های ناشی از آن، بر عهد مسافر است.
بر اساس اعلام شرکت مذکور، فروش بلیت هواپیما به صورت سیستمی و چارتری بوده و مسافران می توانند با مراجعه به سامانه آنلاین فروش بلیت این شرکت، بلیت خودرا تهیه کنند.


منبع:

1399/09/07
14:33:06
5.0 / 5
1524
تگهای خبر: توریست , سفر , هواپیما , ویزا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری