تاكید مونسان بر هم افزایی كانون جهان گردی و فدراسیون اتومبیل رانی

تاكید مونسان بر هم افزایی كانون جهان گردی و فدراسیون اتومبیل رانی

به گزارش تور و گردشگری وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با ابراز امیدواری نسبت به مشاركت بیشتر بین دو نهاد كانون اتومبیل رانی و جهان گردی با فدراسیون اتومبیل رانی و موتورسواری بیان نمود: وظایف قانونی هر دو نهاد مشخص است، با هم افزایی شاهد كارهای مشترك و ملی در این عرصه خواهیم بود.


به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، علی اصغر مونسان با مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون اتومبیل رانی و موتورسواری دیدار و گفتگو کرد.
او با تاکید بر این که مسئولیت ها دقیقاً مشخص است، خاطرنشان کرد: تلاش کنید بین کانون جهان گردی و فدراسیون هم افزایی ایجاد شود و در صورت نیاز، تفاهم اجرایی دیگری تهیه کنید. هدف این دو نهاد باید بهره مندی از توان زیاد هر دو بخش برای تعالی این حوزه و در نهایت افزایش نشاط جوانان و رضایت مندی مردم باشد.»
مونسان با تاکید بر اهمیت مبحث گردشگری ورزشی اضافه کرد: «به طور خاص در بخش رالی کارهای مشترک زیادی برای همکاری وجود دارد که با این هم افزایی شاهد کارها و موفقیت های بسیاری در این عرصه خواهیم بود.
او اظهار داشت: رئیس کانون جهان گردی و اتومبیل رانی یکی از بهترین مدیران مجموعه ماست و کاملاً به حوزه تخصصی بنگاه داری و افزایش مشارکت ها اشراف دارد. بواسطه برنامه های خوبی که آقای اربابی در حوزه بین الملل و مجموعه کشور دارد و اساسا با همراهی و همکاری مشترک و ملی با یکدیگر، نتایج خوبی خواهید گرفت.منبع:

1399/05/09
23:07:00
5.0 / 5
1909
تگهای خبر: تخصص , فرهنگ , گردشگری , میراث
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری