در نشست امروز بیان شد؛

سفارش فیا به کانون جهانگردی درباره ی عدم همکاری با روسیه

سفارش فیا به کانون جهانگردی درباره ی عدم همکاری با روسیه

تور و گردشگری: به گزارش تور و گردشگری، مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران اظهار داشت: فدراسیون بین المللی اتومبیلرانی تنها به ما سفارش کرده با روسیه همکاری نکنیم اما حضورمان در نمایشگاه روسیه مشکلی به وجود نمی آورد.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از مهر، محمدحسین صوفی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در خصوص این که فدراسیون بین المللی فیا اعلام نمود در صورت همکاری فدراسیون های زیرمجموعه با کشور روسیه از عضویت در این فدراسیون محروم خواهند شد، اظهار داشت: این یک سفارش بوده است که به ما هم شد اما در نظر بگیرید کانون اتومبیلرانی ایران یکی از عناصر تصمیم گیر در فدراسیون بین المللی است. بدین سبب حضور ما در نمایشگاه بین المللی روسیه مشکلی به وجود نخواهد آورد.
وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار مهر در خصوص این که کانون جهانگردی چه خدماتی به کمپرها در قبال دریافت هزینه عضویت می دهد اظهار داشت: هم اکنون ۲۲۰۰ کمپر و کاروان مسافرتی در کشور وجود دارد که ما در کانون برای آنها کلوپی به وجود آورده ایم و الان ۷۵۰ خودرو در آن عضو هستند. مابقی نیز به تدریج عضو این کلوپ می شوند.
صوفی بیان داشت: در طول سال انواع گردهمایی ها و کارهای آموزشی برای کمپرداران برگزار می گردد ما در طول سال برای برگزاری این برنامه ها کمک می نماییم. همین طور تا سال ۱۴۰۰ تردد این خودرو ها در جاده ها با مشکل رو به رو بود اما هم اکنون کانون امکان صدور مجوز تردد در جاده ها را برای آنها آسان کرده است. از طرفی این خودرو ها به عنوان خودرو های عمومی تلقی می شدند اما اقداماتی انجام دادیم تا هزینه معاینه فنی یا بیمه برای آنها به عنوان خودروی شخصی تلقی شود.


منبع:

1401/12/23
10:03:26
5.0 / 5
324
تگهای خبر: آموزش , خدمات , خودرو , مسافرت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
ttma تور و گردشگری