معاون استاندار اصفهان:

بازدید از بناهای تاریخی اصفهان ۳۵ درصد افزوده شد

بازدید از بناهای تاریخی اصفهان ۳۵ درصد افزوده شد

تور و گردشگری: معاون امور عمرانی استاندار و قائم مقام ستاد اجرائی خدمات سفر استان اصفهان از افزایش 35 درصدی بازدید از آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری اصفهان در نوروز امسال آگاهی داد.به گزارش تور و گردشگری به نقل از مهر، مهران زینلیان ظهر شنبه در حاشیه بازدید از کمیته های ستاد اجرائی خدمات سفر استان اصفهان، گفت: بی شک کوشش های عزیزان ستاد اجرائی خدمات سفر استان سبب شده که تا حالا نوروزی کم حادثه در استان اصفهان رقم بخورد.
وی افزود: بررسی آمارها از ۲۴ اسفندماه تا ابتدای روز چهارم فروردین ماه حاکیست که استقبال گردشگران از بناهای تاریخی و جاذبه های گردشگری استان اصفهان در مقایسه با زمان مشابه در نوروز ۱۴۰۱ حدود ۳۵ درصد رشد داشته است.
قائم مقام ستاد اجرائی خدمات سفر استان اصفهان اضافه کرد: بررسی های آمار ستاد اجرائی خدمات سفر استان اصفهان حاکیست که از شروع شروع کارهای ستاد سفر تا حالا تعداد ۲۷ شکایت به این ستاد واصل شده که از این تعداد ۱۸ شکایت بررسی شده، ۶ شکایت درحال بررسی است و سه شکایت نیز ثبت اولیه شده است.
معاون امور عمرانی استاندار اصفهان اشاره کرد: امید است تا پایان کارهای ستاد سفر استان، شاهد افزایش چشم گیر سفر گردشگران به استان اصفهان باشیم.

1402/01/06
14:28:04
5.0 / 5
347
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری