با امضای تفاهمنامه همكاری انجام شد؛

اعمال تخفیف۳۰درصدی پست برای ارسال محصولات صنایع دستی

اعمال تخفیف۳۰درصدی پست برای ارسال محصولات صنایع دستی

به گزارش تور و گردشگری معاونت صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و شركت ملی پست ایران، تفاهم نامه همكاری امضا كردند كه تخفیف برای ارسال محصولات صنایع دستی همچون موارد این تفاهم نامه بود.به گزارش تور و گردشگری به نقل از مهر، تفاهم نامه شرکت پست و وزارت میراث فرهنگی امروز دوشنبه ۷ مهر در محل وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به امضای پویا محمودیان معاون صنایع دستی این وزارتخانه و رمضان علی سبحانی فر معاون وزیر و رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران رسید و طرفین درباره تقویت همکاری ها با هدف حمایت هرچه بیشتر از صنایع دستی با یکدیگر توافق کردند.
معاون صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در مراسم امضای این تفاهم نامه اظهار داشت: اقدام پرارزش شرکت ملی پست در دورانی که هنرمندان صنایع دستی به خاطر کرونا، با مشکلاتی روبه رو هستند، نشان دهنده حمایت این شرکت از هنرمندان صنایع دستی است.
وی اضافه کرد: همکاری معاونت صنایع دستی و شرکت ملی پست می تواند نتایج خوبی را به دنبال داشته باشد و باعث رونق فروش صنایع دستی و معرفی هرچه بیشتر آنها شود.
محمودیان در ادامه به نام گذاری سال جاری از جانب مقام معظم رهبری باعنوان «جهش تولید» اشاره نمود و اظهار داشت: معظم له علاوه بر نام گذاری سال جاری که نشان از توجه ایشان به پشتیبانی از تولید داخلی دارد، در چیدمان محل سخنرانی خود هم از صنایع دستی استفاده می نمایند.
رمضان علی سبحانی فر معاون وزیر و رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران هم در این جلسه اظهار داشت: این شرکت و معاونت صنایع دستی باید باهم همکاریهای لازم را داشته باشند و ما موظف هستیم که هم پوشانی داشته باشیم و اقدامات حمایتی از صنایع دستی انجام دهیم. این همکاری ها در جهت منافع ملی است و می تواند به توسعه صنایع دستی و رونق فروش صنایع دستی کمک نماید.
همکاری در برگزاری کارگاه های آموزشی عمومی و تخصصی، استفاده از بانکهای اطلاعاتی طرفین، بهره گیری از زیرساخت های فیزیکی، محیطی و ظرفیت های بالقوه طرفین در زمینه تبلیغات، همکاری برای حضور در نمایشگاه ها و رویدادهای بین المللی طرفین به صورت متقابل، اجرای طرح چاپ تمبر شخصی، ارسال کارت های الکترونیکی و فعالیتهایی مشابه برای اعضای دو طرف در چهارچوب ضوابط و مقررات و اختصاص فضاهای فیزیکی مناسب به فعالان صنایع دستی از جانب شرکت پست، از مفاد این تفاهم نامه است.
هم چنین از دیگر مفاد این تفاهم نامه می توان به عرضه سرویس پیشتاز با تخفیف ۳۰ درصد نسبت به نرخ نامه پستی برای محصولاتی که طبق فهرست عرضه شده از جانب معاونت صنایع دستی به شرکت پست، همکاری لازم در چهارچوب قوانین در رابطه با گمرک امانات پستی به منظور حذف محدودیت ارسال محصولات صنایع دستی توسط سایت های فروش مجازی به خارج از کشور و… اشاره نمود.
معاون صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و معاون وزیر و رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران به همراه برخی از مدیران این دو دستگاه پس از امضای این تفاهم نامه از نمایشگاه دائمی صنایع دستی در محل ساختمان مرکزی وزارت میراث فرهنگی بازدید به عمل آوردند.

1399/07/09
09:15:04
5.0 / 5
1556
تگهای خبر: آموزش , تخصص , دستگاه , زمین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری